X 20
Bugun...



Spor için doğada buluşuyoruz

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin sahip olduğu doğal zenginlikleri ve yapılabilecek doğa sporlarını ulusal ve uluslararası alanda tanıtmak

facebook-paylas
Tarih: 29-09-2019 00:51

Spor için doğada buluşuyoruz

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin sahip olduğu doğal zenginlikleri ve yapılabilecek doğa sporlarını ulusal ve uluslararası alanda tanıtmak amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri, 5-6 Ekim 2019 tarihlerinde Hüdavendigar Kent Parkı’nda gerçekleştirilecek.

Bursa’nın gelişen yüzünü turizm olarak belirleyen ve bu hedef doğrultusunda kentin tarihi ve doğal kaynaklarını en iyi şekilde değerlendiren Büyükşehir Belediyesi, bu yıl da Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri etkinliğinde spor ve doğa tutkunlarını bir araya getirecek. Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden biri olan Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri’nde; dağcılık, bisiklet, kano, rafting, spor tırmanış, mağaracılık, motor sporları, yelken, dalış, izcilik, kayak ve snowboard, kamp-karavan, hava sporları, fotoğrafçılık, tenis, bocce, kanyon ve atletizm gibi bir çok branş hem tanıtılacak hem de katılımcılara yerinde deneme fırsatları sunulacak. 

Hüdavendigar Kent Parkı’nda 5 Ekim Cumartesi günü başlayacak etkinlikler kapsamında 49 farklı kamu kurumu, spor kulübü ve spor topluluğu gün boyunca sürecek tanıtım faaliyetlerinin yanında her yaştan vatandaşların izleyerek, öğrenerek ve deneyerek tecrübe edinebileceği faaliyetler gerçekleştirilecek.

Ana konsept: Apollo Kelebeği

Bu yıl gerçekleştirilecek etkinliğin ana konsepti ise Uludağ’ın endemik türü olan Apollo Kelebeği olarak belirlerdi. Tüm dünyanın peşinde olduğu fakat nesli tükenmek üzere olan bir Uludağ güzeli olan Apollo Kelebeğini görenlerin sayısı giderek azalıyor. Temmuz ve Ağustos aylarında Uludağ’ın eşsiz çayırlarında kol gezen Türkiye’nin en büyük kelebeği Apollo, sahiplenmeyi ve korunmayı bekliyor. Apollo Kelebeğinin korunmasına dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla bu yıl ki konsept Apollo Kelebeği olarak belirlendi.

Dolu dolu bir hafta sonu

Söyleşi, konser, spor tırmanış temel eğitimi, spor tırmanış yarışması, oryantiring yarışması, labirent oryantiring etkinlikleri, mini golf, macera parkuru, canlı langırt, motor sporları gösterileri, tenis, geleneksel ve modern okçuluk etkinlikleri, temel rafting eğitimi, kano yarışması, amatör telsiz eğitimi, arama ve kurtarma tatbikatları, bisiklet ile yavaş gitme yarışması, bisiklet engel yarışması, sokak oyunları etkinliği, kamp, karavan ve izcilik faaliyetlerinin tanıtımı, bocce etkinlikleri, sağlıklı yaşam koşusu ve jimnastik etkinlikleriyle Bursalılar hafta sonunu dolu dolu geçirecek.

Dünyaya duyurulacak

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Bursa Şubesi tarafından yapılacak çalışma kapsamında ise belirlenen telsiz kodu olan TC16DOGA kodu ile 4. Doğa Sporları ve Doğa Turizmi Günleri dünya amatör telsizcilerine duyurulacak ve etkinlik kapsamında bilgi verilecek.

Heyecan doruğa ulaşacak

Mustafakemalpaşa Dağcılık Kulübü’nün koordinasyonunda gerçekleşecek spor tırmanış yarışması ise Hüdavendigar Kent Parkı Spor Tırmanış Duvarı’nda gerçekleşecek. 8-9, 10-11 ve 12-13 yaş grubunda erkek ve kadın sporcuların katılım sağlayabileceği yarışmanın kayıtları etkinliğin gerçekleşeceği gün olan 6 Ekim 2019 tarihinde saat 10:00 itibariyle düzenleme kurulu tarafından etkinlik mekânında alınacak. Türkiye Oryantiring Federasyonu Bursa İl Temsilciliği ve Safari Doğa Sporları Kulübü’nün koordinasyonunda gerçekleştirilecek oryantiring yarışmasının kayıtları ise online olarak http://www.oryantiringyarislari.com/ web sitesi üzerinden alınacak. 6 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşecek yarışmaya tüm yaş grubundan erkek ve kadın sporcular katılım sağlayabilecek.

Bisiklet sporuna özel etkinlikler

Türkiye Bisiklet Federasyonu Bursa İl Temsilciliği’nin koordinasyonunda gerçekleştirilecek bisiklet sporu etkinlikleri kapsamında etkinliğe katılım sağlayan vatandaşlara güvenli sürüş eğitimi verilecek. Bununla birlikte bisiklet ile yavaş gitme yarışması ve dağ bisikleti engel yarışında da her yaştan vatandaşlarımız macera dolu anlara tanık olacak. Bu yarışmaların kayıtları ise etkinlik mekânında düzenleme kurulu tarafından alınacak.

 

 

  1. DOĞA SPORLARI VE DOĞA TURİZMİ GÜNLERİ

PROGRAM AKIŞI

05 EKİM 2019 CUMARTESİ

10:00 – 19:00 KULÜP VE KURUMLARIN TANITIM FAALİYETLERİ

DAĞCILIK, SPORTİF HAVACILIK, BİSİKLET, MOTOSİKLET, ORYANTİRİNG, GELENEKSEL VE MODERN OKÇULUK, KANYON, HAVA SPORLARI, RAFTİNG, MAĞARACILIK, İZCİLİK, KAYAK, KAMP VE KARAVAN, SPOR TIRMANIŞ, AMATÖR TELSİZCİLİK, ARAMA KURTARMA, OFF-ROAD, GELENEKSEL SPORLAR

10:00 – 17:00 MACERA PARKURU, MİNİ GOLF VE CANLI LANGIRT ETKİNLİKLERİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

10:00 – 17:00 SOKAK OYUNLARI ETKİNLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MÜZELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

10:00 – 12:00 / 14:00 – 17:00 GELENEKSEL VE MODERN OKÇULUK EĞİTİMİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GELENEKSEL VE MODERN OKÇULUK BRANŞI

10:00 – 17:00 KAMP VE İZCİLİK FAALİYETLERİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ İZCİLİK BRANŞI

10:00 – 17:00 BOCCE ETKİNLİKLERİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BOCCE BRANŞI

10:00 – 18:00 ORYANTİRİNG YARIŞMASI – TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ

10:00 – 18:00 LABİRENT ORYANTİRİNG FAALİYETLERİ – TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ & SAFARİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

10:00 – 19:00 MODEL UÇAK ATÖLYE ETKİNLİKLERİ – BURSA MODEL UÇAK KULÜBÜ

10:00 – 12:00 / 15:00 – 17:00 SPOR TIRMANIŞ TEMEL EĞİTİMİ – MUSTAFAKEMALPAŞA DAĞCILIK SPOR KULÜBÜ – CAFE WALL

10:00 – 12:00 KANO GÖSTERİSİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KANO BRANŞI

10:00 – 11:00 / 15:00 – 16:00 SAĞLIKLI YAŞAM KOŞUSU – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ATLETİZM BRANŞI

10:00 -19:00 BİSİKLET GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ – BİSİKLET FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BİSİKLET BRANŞI – YILDIRIM BİSİKLET KULÜBÜ – BURSA BİSİKLET KULÜBÜ ( BBK ) – BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ ( BUBİDOSD )

10:30 – 14:00 TEMEL TENİS EĞİTİMİ VE TANITIMI – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TENİS ANTRENÖRLERİ VE SPORCULARI

NOT: TEMEL TENİS EĞİTİMİNE KATILIMLAR İÇİN GEREKLİ MALZEMELER BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TARAFINDAN SAĞLANACAKTIR. TEMEL TENİS EĞİTİMİ VE TANITIMI FAALİYETİ PARKIN ODUNLUK MAHALLESİ CEPHESİNDE Kİ TENİS KORTLARINDA YAPILACAKTIR.

11:00 – 12:00/ 16:00 – 17:00 KÜLTÜR, FİZİK HAREKETLERİ ETKİNLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ JİMNASTİK BRANŞI

14:00 ARAZİ BİSİKLETİ ENGEL YARIŞI  - BİSİKLET FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BİSİKLET BRANŞI – YILDIRIM BİSİKLET KULÜBÜ – BURSA BİSİKLET KULÜBÜ ( BBK ) – BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ ( BUBİDOSD )

14:00 – 16:00 TEMEL RAFTİNG EĞİTİMİ – KOZA DAĞCILIK KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ – BAKUT BURSA ARAMA KURTARMA VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

15:00 AÇILIŞ TÖRENİ

15:00 – 17:00 HÜDAVENDİGAR KENT PARKI NİLÜFER ÇAYI KÖPRÜSÜ ÜZERİNDE ARAMA KURTARMA VE TATBİKAT GÖSTERİLERİ – BAKUT BURSA ARAMA KURTARMA VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ – İHH BURSA İNSANİ YARDIM VAKFI ARAMA KURTARMA DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ – BURSA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI JANDARMA ARAMA KURTARMA EKİBİ ( JAK ) – AKUT ARAMA KURTARMA DERNEĞİ

SÖYLEŞİLER

14:00 – 14:30 İSMET ŞENTÜRK / DAĞCI / ULUDAK – ULUDAĞ DAĞCILIK KULÜBÜ / ULUDAĞ’IN BİLİNMEYENLERİ

14:30 – 15:00 AHMET KAÇMAZ/ MİLLİ SPORCU - MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ / ORYANTİRİNGDE ULUSLARARASI ALANDA BAŞARILI OLMANIN HİKÂYESİ

15:30 – 16:00 MİTAT TURAN / AMATÖR TELSİZCİ / TÜRKİYE RADYO AMATÖRLERİ CEMİYETİ BURSA ŞUBESİ / AMATÖR TELSİZCİLİK VE DOĞA SPORLARINDAKİ ÖNEMİ

16:00 – 16:30 CİHAT ÖZ / DAĞCI /  BAKUT BURSA ARAMA KURTARMA VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ / TÜRKİYE’DE ARAMA KURTARMA FAALİYETLERİ

16:30 – 17:00 ETHEM KURUÇAY / DAĞCI / SINIR TANIMAYAN DAĞCILAR SPOR KULÜBÜ / EVEREST ANA KAMPINA YOLCULUK

17:00 – 17:30 İNCİ SARIHAN / SONER SARIHAN / TİBET ÇINAR SARIHAN - KÜRESEL İKLİM KRİZİNE KARŞI ULAŞIM ALTERNATİFLERİ

17:30 – 18:00 GÖKALP SAKLI / DAĞCI / AKTİF VE MİNİMAL YAŞAMIN ŞİFRESİ TABİAT ANA

KONSER

19:00 SAMİDA KONSERİ

06 EKİM 2019 PAZAR

 

10:00 – 19:00 KULÜP VE KURUMLARIN TANITIM FAALİYETLERİ

DAĞCILIK, SPORTİF HAVACILIK, BİSİKLET, MOTOSİKLET, ORYANTİRİNG, GELENEKSEL VE MODERN OKÇULUK, KANYON, HAVA SPORLARI, RAFTİNG, MAĞARACILIK, İZCİLİK, KAYAK, KAMP VE KARAVAN, SPOR TIRMANIŞ, AMATÖR TELSİZCİLİK, ARAMA KURTARMA, OFF-ROAD, GELENEKSEL SPORLAR

10:00 – 17:00 MACERA PARKURU, MİNİ GOLF VE CANLI LANGIRT ETKİNLİKLERİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

10:00 – 17:00 SOKAK OYUNLARI ETKİNLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MÜZELER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

10:00 – 12:00 / 14:00 – 17:00 GELENEKSEL VE MODERN OKÇULUK EĞİTİMİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GELENEKSEL VE MODERN OKÇULUK BRANŞI

10:00 – 17:00 KAMP VE İZCİLİK FAALİYETLERİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ İZCİLİK BRANŞI

10:00 – 17:00 BOCCE ETKİNLİKLERİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BOCCE BRANŞI

10:00 – 18:00 ORYANTİRİNG YARIŞMASI – TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ

10:00 – 18:00 LABİRENT ORYANTİRİNG FAALİYETLERİ – TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ & SAFARİ DOĞA SPORLARI KULÜBÜ

10:00 – 19:00 MODEL UÇAK ATÖLYE ETKİNLİKLERİ – BURSA MODEL UÇAK KULÜBÜ

10:00 – 17:00 BURSA SPOR TIRMANIŞ YARIŞMASI – MUSTAFAKEMALPAŞA DAĞCILIK SPOR KULÜBÜ – CAFE WALL

10:00 -19:00 BİSİKLET GÜVENLİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ – BİSİKLET FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BİSİKLET BRANŞI – YILDIRIM BİSİKLET KULÜBÜ – BURSA BİSİKLET KULÜBÜ ( BBK ) – BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ ( BUBİDOSD )

10:00 – 12:00 KANO GÖSTERİSİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KANO BRANŞI

10:00 – 11:00 / 15:00 – 16:00 SAĞLIKLI YAŞAM KOŞUSU – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ ATLETİZM BRANŞI

10:30 – 14:00 TEMEL TENİS EĞİTİMİ VE TANITIMI – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TENİS ANTRENÖRLERİ VE SPORCULARI

NOT: TEMEL TENİS EĞİTİMİNE KATILIMLAR İÇİN GEREKLİ MALZEMELER BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TARAFINDAN SAĞLANACAKTIR. TEMEL TENİS EĞİTİMİ VE TANITIMI FAALİYETİ PARKIN ODUNLUK MAHALLESİ CEPHESİNDE Kİ TENİS KORTLARINDA YAPILACAKTIR.

11:00 – 12:00/ 16:00 – 17:00 KÜLTÜR, FİZİK HAREKETLERİ ETKİNLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ JİMNASTİK BRANŞI

11:30 – 12:30 / 15:30 – 16:30 ZENERGY SAĞLIKLI YAŞAM MEDİTASYON’A GİRİŞ TANITIM ETKİNLİĞİ – YASEMİN SERBEST DRURY

13:30-14:00 / 16:00 – 16:30 KATA VE KUMİTE GÖSTERİSİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ KARATE BRANŞI

14:00 ARAZİ BİSİKLETİ ENGEL YARIŞI  - BİSİKLET FEDERASYONU BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ – BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BİSİKLET BRANŞI – YILDIRIM BİSİKLET KULÜBÜ – BURSA BİSİKLET KULÜBÜ ( BBK ) – BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ ( BUBİDOSD )

14:00 – 16:00 TEMEL RAFTİNG EĞİTİMİ – KOZA DAĞCILIK KÜLTÜR SANAT VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ – BAKUT BURSA ARAMA KURTARMA VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

15:00 – 17:00 HÜDAVENDİGAR KENT PARKI NİLÜFER ÇAYI KÖPRÜSÜ ÜZERİNDE ARAMA KURTARMA VE TATBİKAT GÖSTERİLERİ – BAKUT BURSA ARAMA KURTARMA VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ – İHH BURSA İNSANİ YARDIM VAKFI ARAMA KURTARMA DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ – BURSA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI JANDARMA ARAMA KURTARMA EKİBİ ( JAK ) – AKUT ARAMA KURTARMA DERNEĞİ

16:00 – 16:30 ENDURO MOTOSİKLET GÖSTERİSİ – BURSA ENDURO MOTOSİKLET KULÜBÜ SPORCULARI




Bu haber 417 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER Gündem Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
352 Okunma
185 Okunma
178 Okunma
152 Okunma
149 Okunma
148 Okunma
120 Okunma
113 Okunma
88 Okunma
86 Okunma
68 Okunma
68 Okunma
66 Okunma
63 Okunma
59 Okunma
945 Okunma
578 Okunma
352 Okunma
293 Okunma
292 Okunma
279 Okunma
275 Okunma
274 Okunma
273 Okunma
267 Okunma
250 Okunma
245 Okunma
242 Okunma
223 Okunma
223 Okunma
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Trabzonspor 26 15 3 8 59 28 53 +31
2 Başakşehir FK 26 15 3 8 50 25 53 +25
3 Galatasaray 26 14 4 8 44 20 50 +24
4 Sivasspor 26 14 5 7 47 29 49 +18
5 Beşiktaş 26 13 8 5 40 32 44 +8
6 Alanyaspor 26 12 7 7 44 25 43 +19
7 Fenerbahçe 26 11 8 7 46 34 40 +12
8 Göztepe 26 10 9 7 31 30 37 +1
9 Gaziantep FK 26 8 10 8 36 41 32 -5
10 Denizlispor 26 8 11 7 26 34 31 -8
11 Antalyaspor 26 7 10 9 29 43 30 -14
12 Gençlerbirliği 26 7 12 7 33 44 28 -11
13 Kasımpaşa 26 7 14 5 38 50 26 -12
14 Konyaspor 26 5 10 11 21 33 26 -12
15 Yeni Malatyaspor 26 6 13 7 38 40 25 -2
16 Çaykur Rizespor 26 7 15 4 26 44 25 -18
17 MKE Ankaragücü 26 5 13 8 23 45 23 -22
18 Kayserispor 26 5 14 7 28 62 22 -34
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 28 15 5 8 38 23 53 +15
2 BB Erzurumspor 28 13 7 8 30 22 47 +8
3 Bursaspor 28 14 7 7 43 35 46 +8
4 Adana Demirspor 28 12 7 9 55 35 45 +20
5 Akhisarspor 28 12 7 9 36 31 45 +5
6 Fatih Karagümrük 28 11 7 10 40 34 43 +6
7 Altay 28 11 7 10 36 30 43 +6
8 Ümraniyespor 28 11 10 7 39 39 40 0
9 Giresunspor 27 10 9 8 30 33 38 -3
10 Keçiörengücü 28 8 9 11 21 22 35 -1
11 Balıkesirspor 28 8 9 11 30 33 35 -3
12 Menemenspor 28 9 11 8 32 38 35 -6
13 İstanbulspor 27 7 8 12 38 34 33 +4
14 Altınordu 28 7 11 10 32 39 31 -7
15 Boluspor 28 4 11 13 24 36 25 -12
16 Osmanlıspor FK 28 6 13 9 32 42 24 -10
17 Adanaspor 28 3 14 11 26 42 20 -16
18 Eskişehirspor 28 7 16 5 32 46 17 -14
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 23 1 4 64 11 73 +53
2 Manisa FK 28 19 3 6 79 31 63 +48
3 Hekimoğlu Trabzon 28 17 7 4 51 34 55 +17
4 Sancaktepe FK 28 16 8 4 51 23 52 +28
5 İnegölspor 28 13 9 6 41 30 45 +11
6 Afjet Afyonspor 28 13 11 4 47 30 43 +17
7 Tarsus İdman Yurdu 28 14 13 1 45 39 43 +6
8 Pendikspor 28 11 10 7 40 39 40 +1
9 Sarıyer 28 11 10 7 34 33 40 +1
10 Zonguldak Kömürspor 28 9 10 9 35 37 36 -2
11 Çorum FK 28 11 14 3 36 42 36 -6
12 Hacettepe Spor 28 11 15 2 37 48 35 -11
13 1922 Konyaspor 28 9 13 6 38 45 33 -7
14 Kırklarelispor 28 8 11 9 25 41 33 -16
15 Başkent Akademi FK 28 9 15 4 37 41 31 -4
16 Amed Sportif 28 7 14 7 28 46 28 -18
17 Gümüşhanespor 28 7 17 4 31 57 25 -26
18 Şanlıurfaspor 28 0 27 1 10 102 14 -92
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 28 16 5 7 49 24 55 +25
2 24Erzincanspor 28 14 4 10 47 22 52 +25
3 68 Aksaray Belediyespor 28 14 6 8 43 27 50 +16
4 1928 Bucaspor 28 14 7 7 47 34 49 +13
5 Artvin Hopaspor 28 12 5 11 38 21 47 +17
6 Düzcespor 28 12 6 10 32 18 46 +14
7 Karaköprü Belediyespor 28 10 6 12 25 22 42 +3
8 Çatalcaspor 28 9 5 14 39 28 41 +11
9 Silivrispor 28 8 6 14 37 31 38 +6
10 Sultanbeyli Bld. 28 9 8 11 33 27 38 +6
11 Kızılcabölükspor 28 8 8 12 39 37 36 +2
12 Yomraspor 28 9 10 9 28 30 36 -2
13 52 Orduspor FK 28 7 7 14 21 20 35 +1
14 Çankaya FK 28 9 12 7 33 37 34 -4
15 Şile Yıldızspor 28 6 11 11 23 30 29 -7
16 Erzin Spor Kulübü 28 6 12 10 27 34 28 -7
17 Tokatspor 28 1 23 4 16 66 7 -50
18 Manisaspor 28 1 24 3 16 85 0 -69
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 12/06/2020 Fenerbahçe vs Kayserispor
 12/06/2020 Göztepe vs Trabzonspor
 13/06/2020 Başakşehir FK vs Alanyaspor
 13/06/2020 Beşiktaş vs Antalyaspor
 13/06/2020 Yeni Malatyaspor vs Kasımpaşa
 14/06/2020 Gençlerbirliği vs Konyaspor
 14/06/2020 Çaykur Rizespor vs Galatasaray
 14/06/2020 Gaziantep FK vs MKE Ankaragücü
 15/06/2020 Sivasspor vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 16/06/2020 Giresunspor vs İstanbulspor
 19/06/2020 Adana Demirspor vs Osmanlıspor FK
 19/06/2020 Altay vs Akhisarspor
 19/06/2020 Balıkesirspor vs Menemenspor
 19/06/2020 BB Erzurumspor vs Eskişehirspor
 19/06/2020 Boluspor vs Altınordu
 19/06/2020 Giresunspor vs Adanaspor
 19/06/2020 İstanbulspor vs Hatayspor
 19/06/2020 Keçiörengücü vs Bursaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/07/2020 Bandırmaspor vs Kahramanmaraşspor
 18/07/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Sivas Belediyespor
 18/07/2020 Eyüpspor vs Van Spor
 18/07/2020 Kastamonuspor vs Etimesgut Belediyespor
 18/07/2020 Kırşehir Belediyespor vs Ergene Velimeşe
 18/07/2020 Niğde Anadolu FK vs Bodrumspor
 18/07/2020 Sakaryaspor vs Kardemir Karabükspor
 18/07/2020 Tuzlaspor vs Uşak Spor
 25/07/2020 Ankara Demirspor vs Tuzlaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/07/2020 Çankaya FK vs Tokatspor
 18/07/2020 Düzcespor vs Manisaspor
 18/07/2020 Erzin Spor vs Artvin Hopaspor
 18/07/2020 Karaköprü Belediyespor vs Serik Belediyespor
 18/07/2020 Silivrispor vs 52 Orduspor FK
 18/07/2020 Şile Yıldızspor vs Kızılcabölükspor
 18/07/2020 1928 Bucaspor vs Sultanbeyli Bld.
 18/07/2020 24Erzincanspor vs Yomraspor
 18/07/2020 68 Aksaray Belediyespor vs Çatalcaspor
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI